Surse de știri despre produse actualizate continuu

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

14 februarie 2018 20:35:54 ProSport.ro

Articolul complet pe Doha, tărâm magic! "Cenuşăreasa" Buzărnescu a distrus-o pe Ostapenko şi avem patru românce în optimi! Niculescu a învins-o pe Rybarikova, iar Cîrstea a reuşit o victorie mare

Vice Toate știrile Time14 februarie 2018 20:35:54

Ads

Doha, tărâm magic! "Cenuşăreasa" Buzărnescu a distrus-o pe Ostapenko şi avem patru românce în optimi! Niculescu a învins-o pe Rybarikova, iar Cîrstea a reuşit o victorie mare. Urmează adversare de top pentru Miki, Simona, Sorana şi Monica

5.3012333 14 februarie 2018 21:33:09 ProSport.ro

Vice Toate știrile Time14 februarie 2018 21:33:09

TURNEUL de la Doha: "Cenuşăreasa" Buzărnescu a distrus-o pe Ostapenko şi avem patru românce în optimi! Niculescu a învins-o pe Rybarikova, iar Cîrstea a reuşit o mare victorie

4.92973 14 februarie 2018 20:14:41 Mediafax

A patra calificare românească în optimile turneului de la Doha! "Cenuşăreasa" Buzărnescu a distrus-o pe Ostapenko, iar Monica Niculescu a dispus de Magdalena Rybarikova, slovaca nemairezistând din punct de vedere fizic şi retrăgându-se la scorul de 6-7, 6-2, 3-0 pentru româncă! După ce Halep şi Cîrstea s-au calificat astăzi, Niculescu obţine şi ea biletul pentru optimile de finală, acolo unde va da peste nimeni alta decât Caroline Wozniacki, liderul WTA, scrie ProSport.

Vice Sport Time14 februarie 2018 20:14:41

Magie la Doha! "Cenuşăreasa" Buzărnescu a distrus-o pe Ostapenko şi avem patru românce în optimi! Niculescu a învins-o pe Rybarikova, iar Cîrstea a reuşit o victorie mare

4.92973 14 februarie 2018 19:57:43 ProSport.ro

Vice Toate știrile Time14 februarie 2018 19:57:43

LIVE BLOG Doha | ACUM! Buzărnescu face meciul vieţii cu Ostapenko şi serveşte pentru meci! Avem deja trei românce în optimi, după ce Niculescu a învins-o pe Rybarikova, iar Cîrstea a reuşit victoria anului

2.855804 14 februarie 2018 19:51:21 ProSport.ro

Vice Toate știrile Time14 februarie 2018 19:51:21

LIVE BLOG Doha | ACUM! Buzărnescu face meciul vieţii cu Ostapenko: campioana de la Roland Garros, demolată în primul set! Avem deja trei românce în optimi, după ce Niculescu a învins-o pe Rybarikova, iar Cîrstea a reuşit victoria anului

2.855804 14 februarie 2018 19:38:38 ProSport.ro

Vice Toate știrile Time14 februarie 2018 19:38:38

LIVE BLOG Doha | ACUM! Buzărnescu a distrus-o pe Ostapenko în primul set, dar letona schimbă foaia! Avem deja trei românce în optimi, după ce Niculescu a câştigat prin abandonul adversarei! Cîrstea a reuşit victoria anului

2.3309462 14 februarie 2018 19:19:35 ProSport.ro

Vice Toate știrile Time14 februarie 2018 19:19:35

LIVE BLOG Doha | ACUM! Buzărnescu o distruge pe Ostapenko în primul set! Niculescu se dezlănţuie şi e tot mai aproape de calificarea în optimi, Cîrstea reuşeşte victoria anului

1.2836759 14 februarie 2018 19:13:14 ProSport.ro

Vice Toate știrile Time14 februarie 2018 19:13:14

LIVE BLOG Doha | ACUM! Buzărnescu o distruge pe Ostapenko în primul set! Niculescu revine cu stil, Cîrstea reuşeşte victoria anului şi merge în optimi

1.2836759 14 februarie 2018 19:06:52 ProSport.ro

Vice Toate știrile Time14 februarie 2018 19:06:52

LIVE BLOG Doha | Niculescu luptă ACUM pentru optimi! Cîrstea reuşeşte victoria anului, în faţa unei semifinaliste de la Australian Open! Pentru "Sori" urmează o altă adversară teribilă. Buzărnescu - Ostapenko, după 20:00

1.2203023 14 februarie 2018 18:03:19 ProSport.ro

Vice Toate știrile Time14 februarie 2018 18:03:19

LIVE BLOG Doha | Niculescu luptă ACUM pentru optimi! Cîrstea reuşeşte victoria anului, în faţa unei semifinaliste de la Australian Open! Pentru "Sori" urmează o adversară teribilă. Buzărnescu se duelează cu Ostapenko după 20:00

1.2203023 14 februarie 2018 17:25:10 ProSport.ro