VIDEO FABULOS! A aparut MANEAUA lui Sumudica dupa meciul cu Genk! Cum a DANSAT pe ea cand a auzit-o :))

Press Report

Surse de știri despre produse actualizate continuu

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

17 februarie 2017 19:26:57 Stiri @ Sport.ro

Sumudica a dansat la Giurgiu dupa egalul Astrei, 2-2 cu Genk. Returul e la PRO TV, joi de la ora 22. Articolul complet pe VIDEO FABULOS! A aparut MANEAUA lui Sumudica dupa meciul cu Genk! Cum a DANSAT pe ea cand a auzit-o :))

Vice null Time17 februarie 2017 19:26:57

Ads

Cand o sa-i vedem pe Reghe si Sumudica asa? :) Reactia de Rambo a unui antrenor din Argentina dupa ce a fost eliminat de arbitru VIDEO

1.1470342 07 mai 2017 09:51:15 Stiri @ Sport.ro

Un antrenor a facut o criza de nervi dupa ce a fost trimis in tribuna de arbitru

Vice null Time07 mai 2017 09:51:15

Superstitia lui Sumudica inaintea meciului cu Genk, joi, 22:00, la ProTV. Ce a facut antrenorul Astrei

0.99240047 22 februarie 2017 19:47:12 Stiri @ Sport.ro

Din superstitie, Sumudica n-a urcat in avion cu Astra!

Vice null Time22 februarie 2017 19:47:12

Sumudica a ARESTAT fanionul tusierului! Ce s-a intamplat in primele minute ale partidei cu Genk. VIDEO

0.9281898 16 februarie 2017 23:46:26 Stiri @ Sport.ro

Marius Sumudica a pus mana pe fanionul tusierului in primele minute ale partidei cu Genk.

Vice null Time16 februarie 2017 23:46:26

Belgienii ii dau si ei frisoane lui Sumudica: Genk si-a pulverizat adversara inaintea meciului cu Astra

0.9281898 11 februarie 2017 09:37:10 Stiri @ Sport.ro

KRC Genk, adversara Astrei in saisprezecimile Europa League, a castigat ultimul meci inaintea partidei cu formatia lui Marius Sumudica. Genk s-a impus cu 3-0 in campionatul intern.

Vice null Time11 februarie 2017 09:37:10

A apărut maneaua-manifest împotriva prostituției

0.90602255 04 decembrie 2016 10:36:23 EVZ Online

O tânără manelistă a lansat o manea manifest împotriva prostituţiei şi a traficului de carne vie, intitulată chiar Prostituția. Interpreta Sorina Ceugea spune ca vrea să le transmită tinerilor că ”iubirea nu stă în bani, ci în ocrotirea partenerei de viață”.

Vice Toate știrile Time04 decembrie 2016 10:36:23

FABULOS! Astra ii cere bani lui Sumudica. Prima lui reactie cand a aflat

0.8936333 29 septembrie 2016 08:50:36 Stiri @ Sport.ro

Marius Sumudica e din ce in ce mai nemultumit de relatia cu clubul si are de gand sa paraseasca si el Astra daca situatia nu se schimba.

Vice null Time29 septembrie 2016 08:50:36

VIDEO FABULOSSON :)) A aparut filmarea cu comentatorul islandez la finalul meciului cu Anglia! Ce fata a facut COMENTATORUL ENGLEZ catre el cand l-a auzit

0.7928704 29 iunie 2016 17:33:55 EVZ Online

Retelele de socializare au fost invadate din nou de imagini cu Gudmundur Benediktsson, comentatorul islandez care a cucerit Europa alaturi de nationala Islandei, calificata in sferturile de finala de la Euro.

Vice null Time29 iunie 2016 17:33:55

0.7638613 29 iunie 2016 16:19:56 Stiri @ Sport.ro

Sferturile UEFA EURO 2016 se vad la ProTV: Joi, 22:00, Polonia - Portugalia | Vineri, 22:00, Tara Galilor - Belgia | Sambata, 22:00, Germania - Italia | Duminica, 22:00 Franta - Islanda

Vice null Time29 iunie 2016 16:19:56

"Tika taka, tika ta, campioana e Astra!" Asta e noul HIT din Romania! Sumudica a dansat pe mese cu jucatorii dupa castigarea titlului! VIDEO

0.75630546 03 mai 2016 08:58:26 Stiri @ Sport.ro

Jucatorii Astrei au petrecut pe ritmuri de muzica greceasca la Giurgiu dupa castigarea campionatului!

Vice null Time03 mai 2016 08:58:26

Sumudica a STRAMBAT din nas cand a auzit ca meciul cu Steaua se joaca la Pitesti! Reactia antrenorului Astrei:

0.75326777 20 noiembrie 2015 20:21:02 Stiri @ Sport.ro

Sumudica a strambat din nas, cand a auzit ca meciul cu Steaua se joaca la Pitesti. Ar fi vrut sa bata marea rivala la titlu pe National Arena.