"Steaua a avut multe belele cu mine!" Avertismentul pentru stelisti inaintea meciului cu Craiova

Press Report

Surse de știri despre produse actualizate continuu

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

17 februarie 2017 18:49:29 Stiri @ Sport.ro

Sorin Cartu si-a amintit inaintea meciului cu Steaua de partidele in care le-a pus mari probleme stelistilor. Articolul complet pe "Steaua a avut multe belele cu mine!" Avertismentul pentru stelisti inaintea meciului cu Craiova

Vice null Time17 februarie 2017 18:49:29

Ads

'M-a sunat Becali dimineata, si-a cerut scuze!' Ce dialog au avut Reghecampf si Becali inaintea meciului cu Craiova

1.0523304 18 februarie 2017 21:21:23 Stiri @ Sport.ro

CSU Craiova 1-2 Steaua | Reghecampf e fericit dupa victoria cu Craiova. Reghe spune ca nu a luat in niciun moment in calcul inlocuirea lui Tamas, dupa penalty-urile facute in prima repriza.

Vice null Time18 februarie 2017 21:21:23

FOTO! In ce conditii s-au antrenat stelistii inaintea meciului cu Craiova, VITAL pentru lupta la titlu

1.0464199 18 februarie 2017 08:59:17 Stiri @ Sport.ro

Vice null Time18 februarie 2017 08:59:17

FOTO | Accidentare gravă pentru Florin Tănase în meciul cu CS U Craiova. Stelistul a avut nevoie de targă pentru a părăsi terenul. Ce a păţit

1.0255662 02 octombrie 2016 20:33:05 ProSport.ro

Noi probleme în atac pentru Laurenţiu Reghecampf. Florin Tănase s-a accidentat destul de grav şi Steaua rămâne astfel doar cu puştiul Dennis Man şi Bojan Golubovic ca variante de atac.

Vice Toate știrile Time02 octombrie 2016 20:33:05

Steaua a avut doi eroi în meciul cu Sparta! Cine a fost cel mai slab stelist » Cum arată cifrele meciului

1.0196211 27 iulie 2016 08:32:28 GSP.ro

Sparta Praga și Steaua au terminat la egalitate, 1-1, în prima manșă din turul al treilea preliminar al Ligii Campionilor. Vezi aici detalii. Steaua a avut o evoluție oscilantă în meciul cu formația cehă. După ce a început foarte bine, echipa roș-albastră a terminat prima repriză condusă și rezistând cu greu presiunii adversarilor. ...

Vice Fotbal Time27 iulie 2016 08:32:28

Stelistii sunt AMENINTATI la Craiova! Tot orasul vrea sa vina la meciul cu Steaua! Ce spun jucatorii inaintea partidei

0.901196 23 august 2015 07:02:01 Stiri @ Sport.ro

Ce nebunie la olteni! Fanii au intrat peste jucatori si le-au cerut s-o bata si ei pe Steaua cu 3-0, la fel ca Rosenborg.

Vice null Time23 august 2015 07:02:01

"Sa nu spuna ca s-au aranjat lucrurile ca a ajuns la Steaua!" Avertismentul primit de un stelist inainte de returul cu Partizan

0.8613203 05 august 2015 10:57:39 Stiri @ Sport.ro

PARTIZAN - STEAUA ESTE LIVE LA PROTV AZI LA 21:30

Vice null Time05 august 2015 10:57:39

'Mi-e greu sa cred ca au vreo sansa de a intra in Liga' Avertisment DUR primit de Steaua inaintea meciului cu Trencin

0.8451928 12 iulie 2015 09:55:24 Stiri @ Sport.ro

Stelistii se chinuie inaintea debutului in Europa. 'Cu Trencin va fi mai greu decat cu ASA si Petrolul', sunt avertizati oamenii lui Radoi.

Vice null Time12 iulie 2015 09:55:24

Scandal inainte de meciul cu Steaua! Singurul stelist de la Brasov a FUGIT de la echipa. Ce s-a intamplat

0.83487564 13 mai 2015 10:24:36 Stiri @ Sport.ro

Trimis de Steaua la FC Brasov sa prinda meciuri, Gabi Matei a intrat rapid intr-un scandal si acolo.

Vice null Time13 mai 2015 10:24:36

Razbunarea anuntata de Steaua inainte de meciul cu Craiova din Cupa! De ce Cartu NU se teme de Sanmartean

0.82610065 03 decembrie 2014 20:10:55 Stiri @ Sport.ro

7 goluri s-au dat in primul meci din sferturile Cupei! O sa se dea la fel de multe si la Craiova - Steaua.... simte fostul dinamovist, Stoican!

Vice null Time03 decembrie 2014 20:10:55

TORTura pentru stelisti inainte de meciul cu Aalborg! Galca a avut o surpriza imensa la aterizare! A primit un tort superb - VIDEO

0.8240558 26 noiembrie 2014 20:30:34 Stiri @ Sport.ro

Cupa Romaniei - CSU Craiova - Steaua este joia viitoare, in direct la ProTV de la 20:30