Press Report

Surse de știri despre produse actualizate continuu

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

Romania vrea sa faca marea surpriza la Campionatul European! Jucatorii s-au incalzit la Untold pentru turneu

05 august 2017 21:56:29 Stiri @ Sport.ro

Clujenii se incalzesc la Untold pentru Europeanul de baschet. Un american va juca pentru Romania impotriva Spaniei si Ungariei.

Vice null Time05 august 2017 21:56:29

Ads

Box: Şapte medalii pentru România la Campionatul European de cadeţi de la Râmnicu Vâlcea

25 iulie 2017 20:40:42 Mediafax

România a încheiat Campionatul European de box pentru cadeţi de la Râmnicu Vâlcea cu şapte medalii, dintre care una de aur, una argint şi cinci de bronz, după ce, marţi, în ultima zi de concurs, Daniel Dumitru a cucerit aurul la categoria 76 de kilograme.

Vice Sport Time25 iulie 2017 20:40:42

Germania a învins Spania, scor 1-0, şi a câştigat Campionatul European de tineret

01 iulie 2017 13:32:59 Mediafax

Echipa naţională de tineret a Germaniei a învins, vineri seară, cu scorul de 1-0, reprezentativa Spaniei şi a câştigat Campionatul European de fotbal U-21, organizat în Polonia.

Vice Sport Time01 iulie 2017 13:32:59

Angel Santana, omul premierelor in baschetul 3x3: fostul campion European a castigat Veranda 3x3 League

23 iunie 2017 13:49:30 Stiri @ Sport.ro

Vice null Time23 iunie 2017 13:49:30

Spania a învins Portugalia, scor 3-1, în Grupa B a Campionatului European de tineret

21 iunie 2017 08:41:41 Mediafax

Echipa naţională de tineret a Spaniei a învins, marţi seară, la Gdynia, cu scorul de 3-1, reprezentativa Portugaliei, în Grupa B a Campionatului European de fotbal U-21 din Polonia.

Vice Sport Time21 iunie 2017 08:41:41

Handbal masculin: Polonia - România, scor 32-31, în ultimul meci din preliminariile CE 2018. România nu s-a mai calificat la Campionatul European de 22 de ani

18 iunie 2017 18:31:08 Mediafax

Echipa naţională de handbal masculin a României a fost surclasată, duminică, în deplasare, cu scorul de 32-31 (19-13), de Polonia, în ultimul meci din preliminariile pentru Campionatul European din 2018. România a încheiat grupa a 2-a pe locul 3 şi a ratat accederea la turneul final din Croaţia.

Vice Sport Time18 iunie 2017 18:31:08

Handbal masculin: România - Belarus 22-33, în preliminariile Campionatului European din 2018

16 iunie 2017 08:23:03 Mediafax

Echipa naţională de handbal masculin a României a pierdut, joi, scor 22-32 (11-19), meciul jucat pe teren propriu cu prima reprezentativă a Belarusului, decisiv pentru calificareala Campionatului European din 2018.

Vice Sport Time16 iunie 2017 08:23:03

Antrenor din NBA, la nationala Romaniei pentru campionatul european de baschet! Ghita Muresan l-a recomandat

13 iunie 2017 15:18:34 Stiri @ Sport.ro

Sala Polivalenta din Cluj-Napoca va gazdui meciuri la Eurobasket 2017

Vice null Time13 iunie 2017 15:18:34

Nationala "Tinutului Secuiesc" participa la Campionatul European al statelor neafiliate la FIFA

07 iunie 2017 16:58:07 Stiri @ Sport.ro

Turneul are loc saptamana aceasta, in nordul Cipriului.

Vice null Time07 iunie 2017 16:58:07

România s-a calificat la Campionatul European de juniori

14 mai 2017 22:24:50 EVZ Online

Selecţionata României s-a calificat la Campionatului European de polo pentru juniori 2017, după ce a câştigat Grupa preliminară C, de la Manchester, cu victorii pe linia.